چیدمان سیسمونی دخترانه

چیدمان سیسمونی دخترانه

 چیدمان سیسمونی دخترانه : جشن سیسمونی از جشن های قشنگ و با شکوه ایرانی میباشد. این جشن به مناسبت متولد شدن نوزاد ابتدا خانواده برگزار میگردد. در جشن سیسمونی خانواده عروس لوازمی از جمله سرویس خواب،سرویس حمام ،سرویس بهداشتی و پوشاک را آماده می کنند. پس از آماده سازی سیسمونی، آن را به خانه عروس برده و در اتاق نوزاد می چینند. بعد از پایان شدن چیدن جشن سیسمونی را برگزار می کنند.

ایده های جذاب برای چیدمان سیسمونی دخترانه

در وقت های گذشته خرید سیمونی کار سخت و دشواری بود. زیرا از جنسیت نوزاد تا وقت تولد آن هیچ اطلاعی نداشتند.در اینصورت میبایست تمامی وسایل را به گونه ای تهیه می کردند که هم سیسمونی دخترانه و هم سیسمونی پسرانه بوده .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی پیش از تولد نوزاد ، جنسیت نوزاد مشخص میشود. بنابراین خانواده عروس می توانند بعد از مطلع شدن از جنسیت نوزاد به تهیه سیسمونی دخترانه و یا پسرانه اقدام نمایند.(چیدمان سیسمونی دخترانه)

جدید ترین مدل های سیسمونی دخترانه

تهیه و آماده سازی سیسمونی دخترانه و سیسمونی پسرانه با یکدیگر متفاوت میباشد . د ر اول عمده تفاوت سیسمونی دخترانه و پسرانه در انتخاب رنگ اصلی برای خرید سیسمونی میباشد. مدل های سیسمونی برای نوزاد دختر با رنگ های گوناگون موجود میباشد.بعد از خرید سرویس خواب نوزاد، با توجه به رنگ آن اقدام به خرید سایر وسایل نمایید.

چیدمان سیسمونی دخترانه

چیدمان سیسمونی دخترانه

 

سرویسهای خواب دخترانه

یکی از اساسی ترین وسایل در خرید سیسمونی سرویس خواب نوزاد میباشد.در هنگام خرید سرویس خواب دخترانه میبایست به نکته ها مهمی که برای 1 کودک و نوزاد اهمیت دارد، توجه نمود. طرح سرویس خواب در زیبایی و جذابیت اتاق نوزاد تاثیر گذار میباشد و بهتر میباشد سرویس خواب دخترانه را از بین رنگ های روشن و قشنگ نظیر بنفش و صورتی و قرمز و سایر رنگ های دخترانه انتخاب کنید.(چیدمان سیسمونی دخترانه)

انتخاب لباس های دخترانه

انتخاب لباس برای نوزاد چه دختر و چه پسر از اهمیت زیاد بالایی برخوردار میباشد. نوزاد در ابتدای تولد دارای پوستی حساس میباشد. در انتخاب نوع جنس لباس میبایست زیاد دقت داشت. لباس نوزاد دخترانه میبایست دارای جنسی نرم و لطیف از جنس پارچه های نخی و نرم خریداری شود . تا برای نوزاد درست کردن حساسیت نکند. هنگام خرید لباس برای نوزاد دختر رنگ های خوشحال و روشن را برگزینید.

وسایل لازم برای سیسمونی نوزاد دختر

از دیگر وسایل مهم برای خرید سیسمونی ، لوازم بهداشتی برای نوزاد میباشد.از وسایل لازم و بهداشتی نوزاد میتوان به پستونک و تب سنج و کرم ها و شوینده های بهداشتی و قبل بند و سرویس حوله حمام و پوشک و سرویس غذا خوری و کالسکه و شیشه شیر و…اشاره نمود.

چیدمات اتاق توزاد

چیدمان هر 1 از این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار میباشد و میبایست این وسایل را در جا های متناسب قرار بدهید تا در گونه نیاز بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشید. تصاویر سایر وسایل لازم مورد نیاز برای سیسمونی دخترانه را در ادامه این مطلب قرار داده ایم.(چیدمان سیسمونی دخترانه)

چیدمان و تزیین وسایل برای جشن سیسمونی

بعد از خرید وسایل شما میبایست با روشها و ایده های جالب نسبت به چیدمان وسایل در درون اتاقی که برای فرزند خود در پیشنهاد گرفته اید اقدام نمایید. بهتر میباشد پیش از چیز محل قرار گیری سرویس خواب نوزاد را در درون اتاق مشخص نمایید و بعدا پرده اتاق نوزاد را نصب نمایید و بعد از قرار دادن وسایل اولیه در درون اتاق نوزاد سایر وسایل لازم را در درون اتاق نوزاد به شیوه ای متناسب و قشنگ بچینید.

چیدمان سیسمونی دخترانه

 

جذاب ترین رنگ ها برای چیدمان اتاق سیسمونی دخترانه

دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ صورتی

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ آبی

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ سبز

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ بنفش

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ نارنجی

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ قرمز

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ زرد

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ طوسی

♦ دکوراسیون اتاق دخترانه با رنگ سفید

اتاق خواب، فضایی میباشد که میبایست در آن احساس آرامش، رهایی و نشاط داشت. دکوراسیون اتاق دختران، به‌خاطر احساسات لطیف آن‌ها، دشوارتر از چیدمان اتاق پسرانه و دیگر اتاق‌ ها میباشد.تزئینات در اتاق دخترانه، حرف ابتدا را می‌زند. شما بدون یاری گرفتن از افراد با‌تجربه، می‌توانید تنها با سرچ نمودن و مشاهده اتاق‌ ها و مدل‌ های گوناگون، برترین ترفندها را پیدا نمایید و برای اتاق دخترک خود به‌‌کار‌ببرید.

تلاش نمایید اتاقی رویایی و فوق‌العاده را برای او طراحی نمایید که در آن احساس آرامش داشته باشد.بتواند بازی بکند و احساس خوبی را در آن دریافت بکند.تلاش نمایید خودتان دست بکار بشوید و کاردستی‌های قشنگ و آسان را صحیح کرده و به اتاق کودک نصب نمایید. این موضوع از پیشنهاد قیمت در خرید اکسسوری سیسمونی مقرون به‌صرفه میباشد.(چیدمان سیسمونی دخترانه)

نکته ها کلیدی برای تهیه سیسمونی نوزاد

هنگام خرید سرویس خواب نوزاد به رشد کودک توجه نمایید. و اگر تخت کوچکی خریداری نمایید نهایت تا چهار الی پنج سال می‌توانید از آن برای نوزادتان استفاده نمایید.هنگام خرید سوریس خواب، به داشتن محافظ برای کودک توجه شود. تا از اتفاقات احتمالی و خطرناک در برابر کودک پیشگیری کنید!

چیدمان سیسمونی دخترانه

 

سرویس خوابی تهیه کنید که فرمی خاص و عروسکی داشته باشد تا زمانیکه نوزاد، بزرگتر می‌شود علاقه‌مند باشد در اتاق خود بماند!از آنجایی که اتاق برای 1 کودک چیده می‌شود تلاش نمایید از طرح‌های خوشحال و آرامش‌دهنده استفاده نمایید.نورپردازی اتاق را فراموش نکنید. کودک و نوزاد هم همچون 1 انسان بزرگ در روشنایی و نور متناسب، احساس آرامش می‌کند.(چیدمان سیسمونی دخترانه)

انتخاب فرش اتاق کودک هم همچون انتخاب لباس زیاد اهمین دارد. زیرا کودک زمانیکه آغاز به راه رفتن میکند و یا حتی زمانیکه چهاردست و پا راه می رود بدن کودک آسیب نبیند.اسباب‌بازی‌ها و عروسک‌هایی برای سیسمونی خریداری نمایید که برای کودک هیجان‌انگیز باشد. تلاش نمایید از وسایلی که در آن‌ها رنگ‌های تند استفاده شده و خطرناک هستند پرهیز کنید!

مطالب مرتبط :

انتخاب سرویس خواب

ست کردن دکوراسیون اتاق خواب با دیوارها

اشتباهات در دکوراسیون اتاق خواب

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی