چیدمان اتاق کوچک

چیدمان اتاق کوچک

 چیدمان اتاق کوچک : اتاق خواب مکانی برای استراحت جسم و روح است بنابراین آنچه در دکوراسیون اتاق خواب اهمیت دارد درست کردن 1 فضای آرامبخش میباشد.

در طراحی دکور اتاق خواب داشتن فضای کافی از لحاظ متراژ به ما یاری میکند ولی اگر اتاق خواب شما کوچک میباشد نگران نباشید زیرا شما میتوانید با چیدمان متناسب برای فضاهای کوچک و نقلی برترین دکوراسیون را برای اتاق خواب خود برگزینید و اتاق دنج خود را تبدیل به استراحتگاهی رویایی نمایید.

آموزش چیدمان اتاق کوچک

استفاده از پالت رنگی در اتاق خواب کوچک

برای این که فضای اتاق شما بی روح و یکرنگ نباشد بهتراست به شیوه ای صحیح و فکرشده از 1 پالت رنگی محدود استفاده نمایید . مثلا اگر دیوار شما سفید و مبلمانتان چوبی باشد از رنگ های قرمز و نارنجی استفاده کنید.( چیدمان اتاق کوچک)

نور رسانی را در اتاق خواب کوچک جدی بگیرید

برای پر انرژی شدن فضای اتاق و ورود نور به داخل ، پرده ها را به حداقل برسانید تا بیشتر ترین نور طبیعی وارد اتاق شود یا در گونه استفاده از پرده از کرکره های ساده و یا پرده های نازک استفاده نمایید تا اتاق شما خیلی تاریک نشود و در مواقع لزوم پرده ها را بکشید.

چیدمان اتاق کوچک

چیدمان اتاق کوچک

در اتاق خواب کوچک از فضای نگهدارنده سرتاسری استفاده نمایید

برای استفاده از هر سانتی متر از اتاق خواب تان 1 فضای نگهدارنده سرتاسری (از کف تا سقف) بسازید و از این فضا برای قرار دادن کتاب ها و اشیای تزئینی استفاده نمایید هم چنین چند کشو در آن برای قرار دادن لوازم شخصی تان طراحی نمایید.از سطوح این فضاهای نگهدارنده میتوان برای قرار دادن آباژور و به عنوان میزهای کناری استفاده نمود.

چیدن وسایل در اتاق خواب کوچک

در اتاق خواب کوچک تخت خوابتان را در جای متناسب قرار بدهید , بزرگترین و جاگیرترین وسیله در اتاق خواب، تخت میباشد . اگر اتاق دارای پنجره میباشد بهتر میباشد تخت در سمت راست پنجره قرار گیرد. تا هنگام صبح نور روز بر روی تخت بیفتد و همینطور امکان باز نمودن پنجره وجود داشته باشد تا هوای اتاق تعویض گردد.

برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک شما برترین کار این میباشد که تخت خوابتان را کنج اتاق قرار بدهید، قرار گرفتن تخت در گوشه اتاق 1 حالت راحت به اتاق خواب شما میدهد. قانونی وجود ندارد که شما را از قرار دادن تخت خواب در کنار پنجره منع بکند بنابراین هنگام استفاده از پنجره هراس نداشته باشید.

از نور طبیعی اتاق میتوان برای مطالعه در طول روز استفاده نمود.برای اتاق خواب کوچک خطای بصری درست کردن نمایید با استفاده از آینه خطای بصری درست کردن نمایید و چشم را فریب دهید . 1 دیوار آینه ای در اتاق کوچک شما فضا را از پیشنهاد بصری دوبرابر میکند.

 

دکوراسیون اتاق خواب کمجا

1-انتخاب وسایل اتاق بر اساس فضای اتاق خواب کوچک
2-وسایل اتاق خواب شما میبایست به اندازه ابعاد فضای اتاقتان باشد .مثلا باتوجه به فضای اتاق خود مبلمانتان را انتخاب کنید.

استفاده از تخته پشتی به عنوان فضای نگهدارنده در اتاق خواب کوچک

برای این که بیشتر ترین استفاده را از فضای اتاق ببرید از تخته پشتی به عنوان فضای نگهدارنده استفاده کنید. فضای نگهدارنده پشت تخت خواب می تواند دارای قفسه ، میز کناری ، کشو یا کمد دردار باشد.( چیدمان اتاق کوچک)

از کاغذ دیواری در اتاق خواب کوچک استفاده نمایید

یکی از دیوارها را میبایست متفاوت تر از باقی دیوارها باشد . مثلا یکی از دیوارهایتان را کاغذ دیواری نمایید ولی کاغذ دیواری آن را طوری انتخاب کنید که با دیگر اجزای این اتاق هماهنگی داشته باشد.برترین تاثیر را هنگامی می گیرید که روتختی خودتان را با طرح کاغذ دیورای ست نمایید. کاغذ دیواری شما میبایست طرحهای درشت داشته باشد و کاغذ را روی دیواری که در مرکز دید میباشد، مثل دیوار پشت تخت خواب بچسبانید.

چیدمان اتاق کوچک

چیدمان اتاق کوچک

کاغذ دیواری برای اتاق خواب کوچک

در اتاق خواب کوچک از طرحهای برجسته استفاده نمایید برای پر انرژی نمودن فضا برای اتاق خواب کوچک خود از طرحهای برجسته استفاده نمایید. استفاده از 1 تخت خواب و میز مینی مالیستی در کنار کاغذدیواری های جذاب جلوه ای خاص و قشنگ به اتاق خواب میدهد.

استفاده از رنگ سفید را در اتاق خواب کوچک فراموش نکنید

استفاده از رنگ سفید سبب بزرگ تر به پیشنهاد رسیدن اتاق میشود.استفاده از رنگ سفید از این که اتاق خواب شما کوچک، فشرده و به اصطلاح قوطی کبریتی دیده شود جلوگیری میکند. برای پر نمودن دیگری جای خالی دیوارهای گسترده و پنجره های بزرگ در اتاقتان از رنگ سفید یا هر رنگ روشن و شفاف دیگری استفاده کنید.

اتاق خواب کوچک را با وسایل تزئینی شلوغ نکنیددر اتاق خواب کوچکتان از وسایل تزئینی کمتری استفاده کنید و فقط اکسسوری ها و لوازم تزیینی محبوب تان را نگه دارید

برای اتاق خواب کوچک تخت خواب ساده و مدرن برگزینید

قبل از این هم در بخش چیدمان و دکوراسیون اتاق خواب کوچک در دنیای مد نمناک گفته شد که در چیدمان خانه ای با اتاق خواب کوچک استفاده از چند سانتی متراز فضا هم اهمیت دارد بنابراین به جای استفاده از تخت خواب بزرگ کتیبه دارتان از 1 تخت خواب نو ساده ولی مدرن استفاده نمایید و بالای تخت از تابلوها یا قاب تصویر های کوچک و جذاب استفاده کنید.( چیدمان اتاق کوچک)

برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک از قفسه های داخل دیوار استفاده نمایید

برای درست کردن فضای بیش در اتاق خوابتان به جای استفاده از کمد دیواری ها یا کتابخانه های بیرون دیوار از قفسه هایی استفاده نمایید که داخل دیوار کار گذاشته میشوند و کمتر چیزی را سر راه قرار دهید. اگر می خواهید خانه تان را بازسازی نمایید رف یا قفسه های داخل دیوارایجاد کنید تا بتوانید وسایل تزئینی خود را در آنان قرار بدهید.

 

استفاده بهینه از فضای اتاق خواب کوچک

چیدمان اتاق کوچک

چیدمان اتاق کوچک

از قفسه های دیواری در چیدمان اتاق خواب کوچک استفاده کنیددر دکوراسیون اتاق خواب کوچک استفاده از قفسه های دیواری کاربردی و متناسب میباشد . شما میتوانید از آن ها به عنوان کتابخانه، جای قرار دادن قاب تصویر و وسایل دکوری، جای قرار دادن لپ تاپ و میز تحریر و … استفاده کنید.

در اتاق خواب کوچک از تخت خواب های کشودار استفاده کنیددر اتاق های کوچک از تخت خواب های کشودار استفاده کنید تا در درست کردن فضای اضافی کمکتان کنند.چیدمان عمودی برای اتاق خواب کوچک داشته باشید برای اتاق های کوچک استفاده از دیوارها می تواند مفید باشد پس هر چیزی را لایه لایه روی هم قرار بدهید و از تخت خواب هایی که بالای میز کار یا کتابخانه قرار می گیرند ، استفاده کنید.

سخن آخر

این روزها با وجود اینترنت حتی کار خرید سرویس خواب هم ساده شده و دیگر نیازی به سرزدن به مغازه‌های مختلف و اتلاف وقت و انرژی نیست. گروه تولیدی آپادانا با سالها سابقه در زمینه طراحی و تولید محصول های دکوراسیون اتاق خواب بهترین خدمات را به شما عرضه می‌کند.در بازدید حضوری از محصول ها برخی از ویژگی‌ها و مزایای خریداز فروشگاه آپادانا هستند.

شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از راه شماره 02166675263 با مشاورین ما در ارتباط باشید.شعبه سرویس خواب کودک و نوجوان آپادانا در خلیج فارس منتظر شما عزیزان میباشد.

مطالب مرتبط :

تخت خواب کودک و نوزاد

زیباسازی اتاق کودک با شلف های دیواری

بهترین روش برای ست کردن دکوراسیون اتاق خواب با دیوارها

نور پردازی اتاق نوزاد

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی