ویژگی های یک کمد خوب کودک

ویژگی های یک کمد خوب کودک

ویژگی های یک کمد خوب کودک : کمد کودک از مهمترین وسایل برای سازماندهی و مرتب نمودن لباس‌ها و وسایل اتاق کودک میباشد. انتخاب کمد لباس متناسب 1 قسمت اساسی در دکوراسیون هر اتاقی میباشد. در این مقاله خواهیم خواند:

‌ملزومات مورد نیاز برای اتاق خواب کودک

این که والدین پیش از ورود نوزاد نو کارهای زیادی را برای آماده سازی خانه میبایست انجام بدهند، چیز عجیب و خارق العاده‌ای نیست. موارد زیادی مثل خرید تخت نوزاد، کالسه و سایر وسایل بهداشتی و… در لیست سیسمونی کودک و استقبال از نوزاد در خانواده وجود دارد. شاید یکی از بزرگترین وظایفی که پیش از تولد کودک میبایست انجام بدهید طراحی دکوراسیون اتاق کودک میباشد.

اگرچه امکان دارد ترجیح بدهید نوزاد را در چند ماه ابتدا تولد در اتاق خواب خود بخوابانید، ولی مطمئناً زمانی فرا می‌رسد که او به فضای اختصاصی خود احتیاج دارد. طراحی اتاق کودک واقعا هیجان‌انگیز میباشد. همانطور که 1 طرح رنگ و مبلمان قشنگ را انتخاب می‌کنید، زندگی به عنوان 1 پدر و مادر نو را تصور می نمایید و پایان خاطرات گرانبهایی را که به زودی شکوفا میشوند، به عکس می کشید.

چند ترفند ساده می تواند 1 اتاق را به 1 اتاق کودک متناسب برای دختر یا پسر بچه نو تبدیل بکند.اما، وسایل لازم برای طراحی دکوراسون اتاق کودک وجود دارد که لحاظ نمودن آنان 9 تنها اتاق کودک را زیباتر می‌کند بلکه آن را کاربردی و راحت هم می کند.

خت و کمد کودک
تشک تخت کودک
ملحفه و پد محافظ
میز تعویض کودک
صندلی پرستاری
چراغ خواب کودک
کشو و درآور کودک
اکسسوری‌های اتاق کودک

ویژگی های یک کمد خوب کودک

 

‌‌تخت و کمد کودک

یکی از مهمترین و اصلی ترین نیازهای اتاق کودک خرید تخت و کمد کودک میباشد، که حتما در هنگام خرید میبایست به کیفیت جنس سرویس خواب کودک دقت داشته باشید. کمد از جمله فضاهای ذخیره سازی مهم اتاق کودک برای سازماندهی و مرتب نمودن وسایل اتاق به خصوص لباس‌های کودک می‌باشد. تخت و کمد بچه‌ها معمولا از چوب جامد ساخته می‌شوند و یا دارای روکش MDF هستند.

به دلایل زیست محیطی و جلوگیری از مشکلات بهداشتی در کودکان، اکنون تعداد بیشتری از تولید کنندگان ترجیح می‌دهند تخت و کمد نوزادان را با مواد طبیعی وغیر آلرژی‌زا به بازار عرضه کنند. علاوه بر کیفیت، رنگ و طرح کمد هم از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.به اعتقاد روانشناسان داشتن 1 محیط آهسته و مرتب به میزان زیادی بر روی تربیت کودکان موثر میباشد.(ویژگی های یک کمد خوب کودک)

 طراحی دکوراسیون اتاق کودک

یکی از محیط هایی که کودک شما بیش وقت خود را در آن سپری میکند، محیط اتاق خوابش میباشد. ازهمین رو طراحی دکوراسیون اتاق کودک زیاد مهم میباشد .برای فرزندانتان داشتن کمد ضروری میباشد، زیرا لباس‌ها و کفش‌هایش را می‌توانید در آن جای بدهیدکمد هایی که زیاد رنگارنگ هستند یا از طرحی کاملاً منحصر به فرد برخوردارند، برترین استفاده از آنان در کنار دیوارهای یک‌رنگ میباشد.

برای درست کردن احساس آرامش در اتاق کودک خود، تعداد مبلمان زیاد رنگارنگ را فقط به 1 یا 2 قطعه محدود نمایید. مزیت 1 کمد لباس خنثی (سفید، خاکستری، پاستلی) این است که میتوانید آن را با برچسب‌هایی که یار دارید تزئین نمایید، به ویژه با مشارکت خود کودک.

ویژگی های یک کمد خوب کودک

 

‌کمد مدرن در اتاق کودک

همانطور که می‌دانید، اطمینان از داشتن فضای ذخیره سازی کافی در اتاق کودک زیاد مهم میباشد.(ویژگی های یک کمد خوب کودک)

Gina Everett، صاحب شرکت طراحی داخلی Create Perfect Limited می گوید:

“کمد کودک 1 فضای ذخیره سازی عالی است! اطمینان حاصل نمایید که آنان به اندازه کافی جادار هستند. در حالا حاضرکمدهای کودکان با طراحی منحصر به فرد برای نگهداری وسایل کودک وجود دارد که به والدین اطمینان میدهد که فقط جایی برای نگهداری همه چیز ندارند، بلکه میتوان آنان را به راحتی مرتب و سازماندهی نمود.”

به همین دلیل، برای نگهداری لباس‌های اضافی، اسباب بازی‌ها و سایر وسایل کودک، همچون وسایل حمل و نقل کودک، به فضای کمد در اتاق کودک هم نیاز خواهید داشت. در هر گونه، هرچه وسایل بیشتری را جمع نمایید، به فضای بیشتری برای سازماندهی آنان، علاوه بر 1 کمد لباس احتیاج خواهید داشت.

به همین دلیل توصیه میشود که کمدهای مجهز و مدرن را برگزینید تا به شما یاری بکند تا استفاده از فضای موجود را به حداکثر برسانید.1 کمد لباس بزرگ و مدرن با طبقه‌بندی و تعبیه کشو در داخل آن این انعطاف پذیری را در اختیار شما قرار میدهد تا بتوانید از فضای ذخیره سازی فراوان، بدون درست کردن فضای آشفته و شلوغ در اتاق استفاده نمایید، این کمدها 1 گزینه‌ی ایده آل برای دکوراسیون اتاق کودک میباشد.

کمد لباس کودکان با تنظیمات مختلفی ارائه می شود:

2 یا 3 در
با یا بدون کشو
فضای مکان لباسی
فضای قفسه بندی شده
فضای باز
در ریلی یا درمعمولی
کمد لباس کودکان خود را میتوانید سفارشی نمایید، یا متناوباً، میتوانید از بین طیف وسیعی از کمدهای آماده برگزینید. از آنجایی که کمد فضای زیادی از دیوار را میگیرد، پس مهم میباشد که در انتخاب مدل و طرح آن دقت ویژه‌ای شود. برای اتاق خواب‌های دخترانه رنگ‌های صورتی، قرمز، سفید و غیره می تواند جذاب تر باشد.

برای دکور زیباتر اتاق کودک بهتر میباشد رنگ کمد دیواری کودک با رنگ سرویس خواب کودک، روتختی کودک و سایر لوازم دکوراسیون اتاق کودک هماهنگی و مطابقت داشته باشد.

نکته: برای جلوگیری از به روزرسانی مجدد مبلمان اتاق کودک با بزرگتر شدن کودک، توصیه می کنیم؛ برای سیسمونی کودک مبلمان چند منظوره را برگزینید که با رشد کودک قابلیت تغییر داشته باشد.(ویژگی های یک کمد خوب کودک)

‌‌‌در ادامه چند معیار وجود دارد که میبایست پیش از سفارشی سازی کمد لباس کودکان خود در پیشنهاد بگیرید:

قد کودک
ارتفاع آویز لباس و محل نگهداری شلوار
باز نمودن راحت کشوها و درکمد
فضای موجود در اتاق

 

این کمد‌ها در درجه ابتدا برای نگهداری لباس مورد استفاده قرار میگیرد ولی هم چنین می تواند شامل فضای مخصوص نگهداری حوله، پتو، روتختی و یا فضایی اختصاص یافته برای اسباب بازی‌ها باشد. برای کاهش خطر اتفاقات، همیشه از دسترسی آسان کودک به وسایل روزمره اطمینان حاصل کنید! از قفل‌های کلیدی بر روی در کمد کودکان نوپا و خردسال استفاده نکنید.

کودک امکان دارد با بازی با کلیدها به خود آسیب بزند یا کلید را در قفل بشکند. اگر چند کودک در 1 اتاق مشترک هستند، کمد لباسی که انتخاب می نمایید میبایست ظرفیت نگه داشتن مقدار مساوی لباس برای هر کودک را داشته باشد.(ویژگی های یک کمد خوب کودک)

ویژگی های یک کمد خوب کودک

‌کلام آخر: کمد نقش کاربردی در دکوراسیون اتاق کودک ایفا میکند. تاثیرات فراوانی را میتوانید با درست کردن دکوراسیونی متناسب در اتاق خواب کودک به وجود بیاورید. شما میتوانید با تهیه کمد متناسب در اتاق کودک از شلوغی و بهم ریختگی آن جلوگیری نمایید و به راحتی لباس‌ها و سایر لوازم کودک را سازماندهی و مرتب نمایید.ممنون که این لحظه ما را همراهی نمودید، امیدواریم که این مقاله در هنگام انتخاب کمد کودک برای شما مفید واقع گردد.

 خرید سرویس خواب ازفروشگاه آپادانا

آپادانا به عنوان یک برند برتر در زمینه طراحی و ساخت انواع سرویس خواب، سالیان سال می باشد که محصول های باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. شما می توانید با بررسی مدل های مختلف سرویس خواب های برند مبلیران، با دنیای متنوعی از انواع سرویس خواب آشنا شوید و در نهایت هم به بهترین و مناسب ترین گزینه دست یابید.
یکی از مهم ترین ویژگی های این برند آن می باشد که قیمت سرویس خواب موجود در محصولاتشان، تنوع بالایی دارد و با برخورداری از کیفیت فراوان مناسب، امکان آن را برای شما فراهم می کند تا با خرید سرویس خواب سالیان سال، آن هم با ضمانت و گارانتی، از سرویس خواب خود استفاده نمایید.

مطالب مرتبط :

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی