سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد : گهواره، تخت خواب، کمد، پتو و لحاف، دراور و … از سری کالا های 1 سرویس چوب  برای نوزاد می باشد. هم چنین می توان ست لحاف، تشک و بالش را برای سرویس چوب کودک و نوزاد قرار داد.مهم‌ ترین نکته‌ برای سرویس چوب کودک و نوزاد انتخاب وسایلی میباشد که از الیاف ضد حساسیت و با لطافت بوده تا راحتی و آسایش را برای شما و فرزند دلبندتان فراهم بکند.

زیرا پوست نوزادان لطیف و حساس میباشد و براحتی در معرض آسیب قرار می گیرد.در رابطه با خرید محصول مورد پیشنهاد در سرویس چوب کودک و نوزاد میبایست دوام و کیفیت را هم مدنظر قراردهید تا بتوانید راحتی و امنیت را برای نوزاد خود فراهم نمایید. اول برای انتخاب سرویس چوب کودک و نوزاد میبایست 1 بررسی کلی بکنید تا از خرید خود مطمئن بشوید.

 •  چه نوع تخت و کمد‌ی مد نظر دارید؟
 • آیا تنها زیبایی معیار انتخاب شماست؟
 •  یا فقط کیفیت و دوام آن برایتان مهم است؟

کالاهای مورد نیاز در 1 سرویس چوب کودک و نوزاد

تخت نوزاد
کمد نوزاد
دراور نوزاد
ویترین و مکان عروسکی
شلف دیواری

تخت نوزاد

معمولاً می‌توان گفت که استفاده از تخت خواب نوزاد در ابتدای تولد فرزند شما تا ماه‌های ابتدا آن چندان بکار نمی‌آید و شما می‌توانید فرزند خود را تا 2 یا سه‌ماهگی خود بر روی گهواره و یا در کنار خود قرار بدهید.

به همین دلیل هم می‌توان تخت خواب نوزاد را در ماه‌های بعد مورداستفاده قرار داد.انتخاب 1 تخت نوزاد استاندارد و با کیفیت  برای اتاق نوزاد یکی از دغدغه هاییست که والدین را سردرگم می کند. از آنجاییکه نوزاد بیش زمان خود را در خواب بسر میبرد بنابراین خرید 1 تخت نوزاد استاندارد می تواند به خواب راحت نوزاد یاری بکند.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

 

تخت های نوزاد در انواع مختلف

1- تخت نوزاد استاندارد

تخت نوزاد استاندارد تختی است که ازتمامی جهات چه بالا، پایین، چپ و راست دارای میله است و شکل ساده ‌ای دارد. هم چنین در اشکال‌ و طرح‌ های گوناگون عرضه می گردد.

2- تخت نوزاد قابل تغییر

همانطور که از نام این مدل پیداست این تخت با طراحی فوق العاده اش مناسب با رشد کودک به تخت معمولی و یا مبل قابلیت تغییر دارد. تخت نوزاد قابل تغییر معمولاً دارای طراحی ساده‌ هستند.

3- تخت نوزاد چرخ دار

تخت نوزاد چرخ دار قابلیت حمل تخت را به هر جایی از اتاق یا منزل دارد. هرچند میبایست اندازه ایی متناسب برای عبور از چهارچوب در داشته باشد. این تخت براحتی با هل دادن منتقل می شود. با قفل ‌کردن چرخ‌ها، آن را در جای انتخابی ثابت نگه دارید.هنگام خرید تخت نوزاد چرخ دار به کیفیت چرخ‌ های تخت توجه نمایید تا به سطوح زمین و فرش و … آسیب نزند.

4- تخت نوزاد مسافرتی

این مدل تخت براحتی در صندوق ماشین یا کیف کوچک جای می‌گیرد. این تخت سبک‌ بوده و از الیاف تور و آلومینیوم تولید می ‌شود. هرچند احتمال آسیب و پارگی آن فراوان میباشد. برای استفاده دائمی متناسب نمیباشد.

5- تخت نوزاد چند منظوره

تخت چند منظوره تختی میباشد که در طراحی آن میز تعویض پوشک و کمدها از بخش‌ هایی که به تخت متصل می‌شوند.

6- تخت نوزاد دایره ای شکل

تخت نوزاد دایره شکل با طراحی و شکل دایره ای، آن را نسب به سایر تخت ها متفاوت تبدیل کرده میباشد. این تخت به تشک و پتوی دایره احتیاج دارد. این سرویس چوب ، هزینه بالاتری نسبت به مدل‌ های استاندارد دارد.

نکته ها خرید تخت نوزاد

سایز و اندازه تخت خواب
ارتفاع و قابلیت تنظیم
پایداری
لوازم تزئیناتی
ست ملحفه و تشک
چرخ‌ های متحرک

سرویس چوب کودک

رنگ

برای سرویس چوب  بچه سایز استانداردی را میبایست در پیشنهاد بگیرید. رنگ سرویس چوب  بچه از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. هم چنین انتخاب رنگ برای هر جنسی می تواند متفاوت باشد.از برترین و زیباترین رنگها برای  انتخاب سرویس چوب  بچه رنگ سفید یا استخوانی میباشد.

باتوجه به رنگ های مکمل برای انتخاب اتاق کودک می توانید از رنگ های زرد و صورتی و سبز و … برای کودکان دختر و ابی و طوسی و قرمز و … برای کودکان پسر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انتخاب دورنگ مکمل هم از جمله رنگ های پرطرفدار در سرویس چوب  بچه محسوب میشوند.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

کیفیت و دوام

از آنجاییکه که سرویس چوب  بچه  را ظریف و فانتزی میسازند نبایستی ظاهر قشنگ و فانتزی آن شما را گول بزند. پیچ و بست های سرویس چوب   بچه هم میبایست بررسی شوند. از این رو دوام و استحکام جنس آن ها هم زیاد اهمیت دارد.

چرخ دار بودن

قابلیت مکان به جایی از برترین مزییت های 1 سرویس چوب  بچه میباشد. چرخدار بودن و قابلیت جابجایی وسایل سرویس آسایش و راحتی را برای کودک و مادر به ارمغان می آورد.

ارتفاع

قابلیت تنظیم ارتفاع آسایش و راحتی را برای مادر به ارمغان می آورد. زیرا زمانیکه ضروری به کم نمودن ارتفاع تختخواب هست، یا با گذشت وقت ارتفاع تخت را کم میکنید، در نتیجه امنیت و ایمنی را برای کودک فراهم می کند.

جنس پارچه ها

هنگام خرید سرویس چوب کودک و نوزاد جنس پارچه ها را در پیشنهاد بگیرید بلکه پارچه ها میبایست ضد حساسیت باشند. ملحفه ها رویه ها و تشک ها و بالشت های نوزاد میبایست نرم و لطیف باشند.

برند های شناخته شده

از سری شرکتهای خارجی که در تولید سرویس چوب کودک و نوزاد که برترین و بادوام ترین و باکیفیت ترین سرویس چوب  را عرضه می کنند میتوان به Eden Baby، Million Dollar Baby Classic، Baby Appleseed و شرکتهای کشور خودمان به ساحل چوب، سرویس چوب کودک و نوزاد چیلک، سرویس چوب کودک و نوزاد مادرلند، سرویس چوب کودک و نوزاد بامبینو، سرویس چوب کودک و نوزاد یاسمین، سرویس چوب کودک و نوزاد نوجوان قطار و … اشاره نمود.

سرویس چوب  دختر

در انتخاب  سرویس  خواب نوزاد دختر بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل صورتی، سرخ ابی، بنفش، قرمز و … همراه با رنگ سفید انتخاب نمود. سرویس چوب  دختران اکثرا توناژ سفید دارند که با رنگ‌های گرم و خوشحال ترکیب می ‌شوند.

سرویس چوب  پسر

در انتخاب سرویس چوب  پسران هم بیش از رنگ های سفید و آبی استفاده می شود. ترکیب رنگ هایی از جمله سفید و سبز، سفید و قهوه ‌ای تیره، سفید و قهوه‌ ای روشن و … هم میتواند متناسب انتخاب سرویس چوب  پسران باشد.هزینه سرویس چوب کودک و نوزادسرویس چوب کودک و نوزاد به صرفه ترین نوع خرید برای لوازم اتاق سیسمونی میباشد.

اکثر برندها، ست کامل و زیبایی در سبد فروش خود دارند که از لحاظ کارایی و کیفیت و هزینه به بازار عرضه کرده میباشد. در این میان محصول های نی نی بابا، رنگ بندی قشنگ و طراحی متناسب و استاندارد از ویژگی های برجسته و چشم گیر سرویس چوب  های نوزاد است.

میتوان طرح و رنگ و هزینه انواع سرویس چوب  های نوزاد را از سایتهای اینترنتی معتبر قیاس نمود و اقدام به خرید کرد.تختخواب نوزاد همانند تخت بزرگسالان با این تفاوت که ابعاد کوچکتری نسبت به آن دارد. هم چنین دارای  میله هایی در دورتا دور تخت باعث امنیت و محافظت از کودک را دارد. تخت نوزاد معمولا تا 2 سالگی نوزاد قابل استفاده است.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

 

 

خرید تخت نوزاد با هزینه مناسب:

اگر به دنبال خرید تخت نوزاد با هزینه متناسب هستید میتوانید سرویس چوب کودک و نوزاد ملامینه (نئوپان) را برگزینید.بصورت کلی کیفیت ملامینه از ام دی اف ضعیف تر میباشد ولی به این معنی نیست که با خرید سرویس چوب کودک و نوزاد ملامینه پول خود را دور ریخته اید .

ملامینه ی پویا یکی از برترین ملامینه های موجود در بازار میباشد که شما با 1 مقایسه ساده متوجه این موضوع می بشوید که کیفیت آن دست کمی از ام دی اف هم ندارد.

راهنما خرید سرویس چوب نوزاد نوجوان

برای خرید سرویس چوب جنس آن را در پیشنهاد بگیرید و تلاش نمایید حتما سرویس چوب ی با کیفیت خریداری نمایید اگر می خواهید کیفیت را در کنار هزینه متناسب داشته باشید سرویس چوب ام دی اف را خریداری نمایید. فضا اتاق و تعداد فرزندان را در وقت انتخاب در پیشنهاد بگیرید.

خرید و هزینه سرویس چوب نوزاد نوجوان

تخت خواب کودک شامل انواع تخت خواب نوزاد تا نوجوان میشود و چون کیفیت خواب کودک مستقیما در رشد او تاثیر دارد، توجه به مدل و راحتی سرویس چوب به ویژه تخت خواب، اهمیت زیادی دارد. جنس و دوام و مقاومت بالا و ایمنی، گزینه هایی هستند که در انتخاب تخت خواب میبایست موردتوجه قرار گیرند.

تخت خواب کودک میبایست طرح و رنگ جذابی هم داشته باشد که خوابیدن در آن برای کودک لذت‌بخش باشد. تخت خواب کودک می‌تواند یا فقط شامل 1 تخت ساده باشد یا مجهز به میز، کمد، کشو و شلف باشد که یکی از چیزهایی که در این انتخاب موثر میباشد، متراژ منازل میباشد.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد شامل تخت، کمد و کمد ویترین دار میشود. سرویس چوب کودک و نوزاد میبایست از متریال با کیفیتی مثل چوب و ام دی اف ساخته شده و رنگ آن ضد حساسیت باشد. این سرویس چوب ها معمولا در رنگ سفید تولید میشوند.

مدل سرویس چوب کودک و نوزاد پسر

سرویس چوب کودک و نوزاد شامل تخت، کمد لباس و ویترین اسباب بازی میشود. شما میبایست با توجه به جنسیت فرزندتان و این موضوع که تا چه سنی قرار میباشد از آن سرویس استفاده بکند، اقدام به خرید نمایید.اگر فرزند شما پسر میباشد میتوانید سرویس چوب او را  از رنگ ها یا تم های مورد علاقه خود که برای فرزندتان متناسب میدانید خریداری نمایید.

سرویس چوب کودک و نوزاد

مدل سرویس چوب کودک و نوزاد دختر

سرویس چوب های نوزادها معمولا در طرحهای فانتزی و قشنگ و باکیفیت تولید میشوند، برای نوزاد دخترتان هم میتوانید با توجه به سلیقه و پیشنهاد خود سرویس چوب را خریداری کرده و اتاق نوزادتان را برای او آماده نمایید.

سرویس چوب کودک و نوزاد مارک های معروف

خرید سرویس چوب در مارک های معروف سبب میشود تا خیال شما از بابت کیفیت و مقاومت آن راحت باشد و بدانید که این سرویس چوب قرار نیست به این زودی ها کیفیت خود را از دست دهد.

سرویس چوب کودک

سرویس چوب کودک سرویس چوب ی میباشد که برای دوران کودکی از سنین دو سال تا دوازده سالگی قابل استفاده میباشد. این سرویس چوب ها معمولا مدل های فانتزی و رنگ های شادی دارند تا متناسب سلیقه و روحیات کودکان باشند. نوع مدل و متریال استفاده شده در این سرویس چوب ها اهمیت زیادی دارد زیرا میبایست امنیت و آرامش کودک به طور کامل رعایت شود.

سرویس چوب نوجوان

سرویس چوب های نوجوان شامل تخت، پاتختی، میز آرایش یا میز کامپیوتر میشوند این سرویس چوب ها در 2 مدل دخترانه و پسرانه با طرحهای مختلف تولید میشوند. برخی از سرویس چوب ها 2 طبقه می باشند. علاوه بر آن در برخی از سرویس چوب ها شما میتوانید کمد هم سفارش بدهید.

سرویس چوب نوجوان پسرانه

شما میتوانید برای نوجوان خود با توجه به علایق و سلیقه او سرویس چوب  متناسب خریداری نمایید. سرویس چوب را میتوانید از مدل های فانتزی یا اسپرت برگزینید. اگر قصد دارید از سرویس چوب برای سال های زیادی استفاده نمایید مدل های اسپرت را برگزینید چرا که برای هر سنی مناسبند ولی اگر می خواهید فقط برای دوره نوجوانی فرزند خود سرویس چوب بخرید دست شما برای انتخاب آن باز میباشد.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب نوجوان دخترانه

سرویس چوب های دخترانه مدل های فانتزی و زیبایی دارند این سرویس چوب ها با کیفیت و مدل های مختلف تولید شده و موجود هستند. شما میتوانید با توجه به بودجه و سلیقه خود مدلی متناسب را برای فرزندتان برگزینید.

سرویس چوب نوجوان ترک

سرویس چوب های ترک کیفیت زیاد بالایی داشته و از متریال درجه 1 ساخته میشوند، هم چنین از پیشنهاد ظاهری هم زیاد قشنگ هستند با وجود همه این موارد خرید این سرویسها برای ایرانیان قیمت زیادی به همراه دارد. از این رو ما به شما خرید سرویسهای ایرانی را نظر میکنیم چرا که شرکتهای ساخت سرویس چوب در ایران هم سرویس هایی قشنگ با کیفیتی زیاد بالا و قیمتی متناسب تولید می کنند.

سرویس چوب نوجوان ارزان

هزینه بالا نشان از کیفیت مطلوب دارد اگر می خواهید وسیله ای را یکبار خریداری کرده و سال ها از آن استفاده نمایید طبیعتا میبایست یکبار قیمت زیادی را متحمل بشوید ولی بدانید که این قیمت بی مکان نبوده و سال ها شما را از خرید دوباره بی نیاز میکند.

تخت و کمد نوزاد نوجوان

از آنجایی که بچه های خیلی زود بزرگ میشوند، خانواده ها ترجیح می بدهند تختی را خریداری کنند که فرزندشان در سنین بالاتر هم بتواند از آن استفاده بکند. از این رو تخت های نوزاد نوجوان مورد استقبال قرار گرفته است چرا که قابلیت زیاد شدن طول دارد و تا سنین نوجوانی قابل استفاده است.

مدل تخت و کمد نوزاد پسر

بیش از مدل تخت به کیفیت و اندازه و استاندارد بودن آن توجه نمایید تا نوزاد شما بر روی تخت خریداری شده خواب آسوده و راحتی را تجربه بکند. برای انتخاب برترین و زیباترین مدل هم همه چیز به شما بستگی دارد، به اینکه شما یار دارید نوزادتان در چه محیطی رشد بکند و بزرگ شود.

سرویس چوب کودک و نوزاد

سرویس چوب کودک و نوزاد

 

مدل تخت و کمد نوزاد دختر

بیش خانواده ها برای دختران تخت و کمدهای فانتزی تری نسبت به پسران خریداری می کنند. ولی برای خرید و تزیین اتاق نوزاد بیش تلاش نمایید محیط را برای استراحت و رشد و نمو او آماده نمایید.

خرید اینترنتی تخت و کمد نوزاد

شما با جستجو در اینترنت میتوانید مدل های مختلف تخت و کمد نوزاد را مشاهده کرده و با توجه به سلیقه خود یکی از آنان را خریداری نمایید. وبسایت آپادانا علاوه بر فراهم نمودن بستری برای خرید اینترنتی تخت نوزاد با کاهش هزینه ها و تخفیفاتی که ارائه میدهد هزینه ها را رای شما عزیزان به میزان قابل توجهی کاهش داده میباشد.

مطالب مرتبط :

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی