رستوران رفتن با کودک

رستوران رفتن با کودک

رستوران رفتن با کودک:برای رستوران رفتن با کودکان از پیش برنامه ریزی نمایید. جا مناسبی را برگزینید. وقتی که شما پدر و مادر می بشوید، زندگی متوقف و پایان نمی شود، فقط شیوه زندگی تغییر میکند به چه میزان ؟ به انتخاب شما بستگی دارد. شما امکان دارد تصمیم بگیرید که برخی از لذت های کوچک “قدیمی” زندگیتان را کنار بگذارید، ولی فرزند شما واقعا به این فداکاری نیاز ندارد.

راهکارهایی برای رستوران رفتن با کودکان 

برخی رستوران ها مخصوص خانواده و کودکان است؛ لذا از کودکان استقبال گرمی می کنند. ولی برخی دیگر دل خوشی از کودکان نداند.
اگر خواستید با دوستانتان به رستوران بروید آنهایی را برگزینید که کودکانی همسن فرزند شما دارند تا با یکدیگر بازی کنند؛ و یا با آنانی به رستوران بروید که کودکان را فراوان یار دارند؛ چرا که با آنها تفاهم بیشتری خواهند داشت.

بهتر میباشد هنگام رستوران رفتن با کودک قاشق و چنگال پلاستیکی مخصوص خودش را همراه خود ببرید. اینکار علاوه بر جنبه بهداشتی می‌تواند از درست کردن سروصدای فراوان بوسیله او جلوگیری بکند.انتخاب رستوران با زمین بازی کودک می‌تواند 1 ایده فوق‌العاده برای اوقاتی باشد که کودک از نشستن طولانی‌ مدت پشت میز خسته شده و برای تخلیه انرژی ذاتی‌اش به دنبال بازی میباشد.

هم چنین می‌توانید رستورانی را برگزینید که از فضای باز برخوردار میباشد، فضای باز رستوران موجب می‌شود سروصدای کودک شما، بقیه مشتریان را اذیت نکند.بهتر میباشد پیش از رستوران رفتن با کودک میز خود را رزرو کنید؛ بله صحیح متوجه شدید. برنامه‌ریزی برای رفتن به رستوران به همراه این موجودات کوچک دوست‌داشتنی گاهی از برنامه‌ریزی برای 1 جلسه رسمی یا 1 قرار ملاقات عاشقانه سخت‌تر میباشد.

رستوران رفتن با کودک

رستوران رفتن با کودک

 

درک کردن احساسات کودکان در رستوران

درصورتی‌که هنگام ورود به رستوران مجبور به گشتن برای میز خالی باشید امکان دارد با بی‌تابی و بی‌قراری کودک مواجه بشوید. کودکان نسبت به بزرگ‌سالان صبر کمتری دارند. آن‌ها نمی‌توانند مدت زیادی را برای پیدا نمودن میز از این‌طرف به آن‌طرف برده شوند.به یاد داشته باشید که دستمال مرطوب و دستمال خشک متناسب کودکتان را به همراه داشته باشید،

تا هر گونه کثیفی را پاک نمایید اصلا نیاز نیست که مجبور باشید منتظر گارسون بمانید تا بیاید و میز را بعد از خرابکاری تمیز بکند.اگر کودک غمگین شود غیر قابل تحمل خواهد شد؛ برای سرگرم شدن او اسباب بازی، بیسکویت و چیزهای دیگر در اختیارش قرار بدهید. اجازه بدهید برخی دستمال کاغذی ها را تا آخر پاره کند…

همیشه همراه خود مقداری بیسکوییت و تنقلات داشته باشید تا در اوج گرسنگی کودک را به رستوران نبرید. کودک گرسنه بهانه‌گیری می‌کند و تحمل گذر وقت را برای سفارش و پس‌ از آن سرو غذا در رستوران ندارد. رستوران رفتن با کودک همیشه میبایست در اوقاتی اتفاق بیافتد که کودک کمی تنقلات یا غذا از پیش خورده و در حالت جسمی و روحی بهتری قرار دارد.

بیرون رفتن با کودکان برای غذا خوردن

اگر کودک شما زیاد کوچک میباشد، در رستوران، روی صندلی اتومبیل یا کالسکه خواهد خوابید؛ فقط میبایست پیش از رفتن غذای او را دهید تا پسندیده، بخوابد.اگر فرزند شما کمی بزرگ تر میباشد، چیزی برای خوردن اوآماده نمایید (مثل بیسکویت) چرا که امکان دارد ارائه خدمات در رستوران بکند باشد و او نتواند انتظار بکشد.

برخی انواع صندلی های پارچه ای قابل انتقال وجود دارد که میتوان بر سر هر میزی از آن ها استفاده کرد؛ این نوع صندلی ها برای نشستن کودکان در رستورانها متناسب میباشد.اگر در رستوران صندلی بلندی مخصوص کودکان نیافتید، پشتی صندلی اتومبیل را در آورید و در روی صندلی عادی رستوران قرار بدهید و کودکتان را در روی آن در کنار خودتان بنشانید.

اگر در اتومبیل از متکا برای رانندگی استفاده می نمایید میتوانید از آن در رستوران و سینما استفاده نمایید تا کودک بتواند تصاویر را ببیند.اگر کودک را بر روی تعدادی کتاب یا ژاکت و کاپشن نشاندید، او را با کمربندی به پشت صندلی ببندید.هنگام رستوران رفتن با کودک بهتر میباشد اسباب‌بازی‌های موردعلاقه کودک را همراه خود ببرید.

آموزش آداب و رفتار در رستوران به کودک

اغلب خانواده‌ها به دلایلی چون بی‌قراری کودک در پشت میز یا به هم ریختن وسایل و ظروف بوسیله او، خود را از رفتن به رستوران منع کرده و این تفریح را برای چند سال به تعویق می‌اندازند تا کودکشان بزرگ‌تر شده و بتواند آداب و رفتار در رستوران را آموزش ببیند. والدین نقش زیاد زیادی در ترتبیت و آموزش رفتاری صحیح به کودکان در مکان‌های عمومی و رستوران‌ها دارند.

آموزش نحوه رفتار کودکان در رستوران و مکان‌های عمومی چیزی میباشد که شما به عنوان والدین 1 کودک میبایست به آن توجه خاصی داشته باشید و این آموزش را از سنین پایین به او آغاز نمایید تا جزویی از عادت‌هایش شود. تصور نمایید که برای 1 شام خانوادگی برنامه ریزی کرده‌اید و زمانیکه به رستوران می‌روید با نوشته «ورود کودکان ذیل ۱۴ سال ممنوع» رو به رو می‌شوید.

می‌توانید تصور نمایید که این موضوع چقدر می‌تواند در روحیه کودک شما تاثیر بگذارد و او را غمگین بکند. این نوشته را بچه‌ها هر مکان که مشاهده کنند سبب ناراحتی و آزار و اذیت آن‌ها می‌شود.ابتدایی‌ترین کار برای کنترل رفتار کودکان در رستوران این میباشد که در کودک این احساس را به وجود آورید که رستوران رفتن 1 تفریح پسندیده و لذت‌بخش میباشد.

به وجود آوردن حس امنیت در کودکان توسط والدین

کودک را در تصمیم‌گیری انتخاب رستوران و پس‌ازآن انتخاب میز، دخیل نمایید تا حس اهمیت به وجود آمده در او سبب همراهی و همدلی‌اش شود.هنگام رستوران رفتن با کودک به او آموزش بدهید که غذای بقیه را نگاه نکند و با دهان باز غذا نخورد و نوشیدنی‌ها را به‌اصطلاح هورت نکشد.

از کودک بخواهید حتماً پیش از غذا دستان خود را شوید و گوش زد نمایید که رومیزی‌ها و سرامیک‌های کف سالن صحیح همچون رومیزی و فرش خانه اهمیت دارند و نبایستی آن‌ها را با ریختن غذا کثیف بکند. برای اینکار از ایده بازی استفاده نمایید. برای مثال قوانین را طوری طرح نمایید که در انتها صرف غذا اطراف بشقاب یا صندلی هرکسی بررسی شود و به میزان لکه‌ها و غذاهای ریخته شده از او امتیاز کسر شود.

در این ایده بهتر میباشد همه اعضای خانواده در بازی شرکت کنند تا هیجان برای رعایت قوانین در ذهن کودک درست کردن شود.غذا خوردن در بیرون به همراه فرزندتان، می تواند 1 تجربه هیجان انگیز و آموزنده باشد :با او صحبت نمایید، آنچه در اطراف میباشد را به او توضیح بدهید، چیزهای جالب را نشانش بدهید و اسم آنان را بگویید، و طرز استفاده کارد و چنگال را به او توضیح بدهید.

رستوران رفتن با کودک

رستوران رفتن با کودک

کنترل رفتار کودکان در رستوران

شما به عنوان والدین کودک در قبال رفتار او مسئول هستید. اینکه اگر کودک شما در رستوران رفتارمناسبی ندارد و پرخاشگر میباشد بسته به تربیت شما دارد. برخی از کودکان برای جلب توجه به خصوص در مکان‌‌های عمومی رفتارهایی را از خودشان نشان می‌دهند که اصلا جالب نیست و سبب آزار و اذیت دیگران می‌شود.

آموزش نحوه رفتار کودکان در رستوران و مودب بودنشان بسته به دقتی دارد که شما در تربیت کودک خود از سنین پایین دارید. اگر به او نحوه برخورد با دیگران و احترام به سایرین را آموزش بدهید هرگز رفتارهای ناهنجار در مکان‌های عمومی از خود نشان نخواهد داد. گاهی با همه تدابیری که انجام می‌دهید بازهم کودک شما رفتار نامناسبی از خود نشان می‌دهد که می‌توانید با هشدار دادن به او این رفتارها را برطرف نمایید.

هرگز کودکان را در مکان‌های عمومی تنبیه نکنید و از کتک زدن آن‌ها جدا خوددرای کنید زیرا 9 تنها سبب تشدید بدرفتاری در آن‌ها می‌شود بلکه سبب سرخوردگی و کاهش عزت نفس در آن‌‌ها هم می‌شود.

سرویس خواب کودک و نوجوان آپادانا

برای راحتی نوزاد ، کودک و نوجوان خود ، همچنین احساس آرامش و تمرکز برای آنها بایستی به کیفیت خواب و دکوراسیون اتاق آنها نیز اهمیت دهید سایت آپادانا کودک (معرفی و خرید سرویس خواب نوزاد ، سرویس خواب کودک ، سرویس خواب نوجوان دخترانه و پسرانه – سرویس سیسمونیتخت خواب نوزاد) شما را در این امر یاری میکند .

 

مطالب مرتبط :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی