ترس کودک از آرایشگاه

ترس کودک از آرایشگاه

ترس کودک از آرایشگاه :برخی از کودکان از رفتن به آرایشگاه  و کوتاه کردن مو  می ترسند، برای از بین بردن ترس کودکان از کوتاه کردن مو ترفندهایی وجود دارد.ابتدا موی یکی از عروسک هایش  را همراه با خودش کوتاه کنید. قبل از شروع این کار مطمئن شوید که کودک شما گرسنه و یا خسته نباشد. اگر ترجیح می دهید موی کودک را خودتان کوتاه کنید، باید بدانید که اگر می خواهید در این کار موفق شوید، باید موی کودک خشک باشد، نه خیس و آب زده.

توجه به حساسیت های کودک برای کوتاه کردن موهایش

هنگامی که موهای کودک را با قیچی کوتاه می کنید، کودک را مقابل آینه قرار ندهید، زیرا ممکن است با دیدن قیچی که به سر او نزدیک می شود. اگر ترس کودک تان روی خود قیچی متمرکز شده، سعی کنید از وسایل جایگزین مثل ماشین اصلاح استفاده کنید.انتخاب کردن زمانی که کودک شما گریه نکند و آرام روی صندلی بشیند، به شما کمک زیادی خواهد کرد.

وقتی کودک سرگرم تماشای یک برنامه تلویزیونی یا ساخت یک پازل باشد بهترین زمان برای کوتاه کردن مو است. برای از بین ترس کودکان از کوتاه کردن مو  آسانتر آن است که با کمک فرد دیگری موهای کودکتان را کوتاه کنید. بدین ترتیب که او کودک را سرگرم کند تا شما موهایش را بزنید. بهترین زمان برای کوتاه کردن موی کودک بعد از خوردن غذا و قبل از چرت زدن کودک تان است.

ترس کودک از آرایشگاه

ترس کودک از آرایشگاه

کارهای لازم حین کوتاه کردن موهای کودک

در هنگام کوتاه کردن موی کودک تان، به او اجازه دهید که کتاب بخواند و یا با اسباب بازی هایش بازی کند. از صندلی پایه بلند همراه با کمربند و یا هر چیزی که باعث شود کودک تان صاف روی صندلی بنشیند استفاده کنید.هنگام اصلاح موی کودک تان نهایت سعی تان را برای حفظ آرامش فضا و خشنودی او به کار ببرید در ایام تابستان، موی کودک را بیرون از فضای خانه کوتاه کنید تا از پراکنده شدن موها در خانه جلوگیری شود.

اگر کودک شما، برادر یا خواهر بزرگتر دارد، هر دو را با یکدیگر به آرایشگاه کودک ببرید و ابتدا موی برادر بزرگتر را اصلاح کنید.برخی از آرایشگران که متخصص آرایش کودکان هستند، صندلی هایی شبیه اتومبیل، فیلم های ویدیویی و اشیاء دیگری دارند که برای بچه ها جذابیت دارند و باعث می شوند که آنها بدون هیچ گونه اعتراضی زیر دست آرایشگر آرام بنشینند.

برخی آرایشگرها موهای دو کودک را با هم اصلاح می کنند بدین ترتیب که هر کدام را با فاصله کم روی دو صندلی می نشانند و به نوبت و با اجرای حرکات خنده دار موهای آنها را کوتاه می کنند و تا بچه ها به خودشان بیایند کار تمام شده است.

ترس کودک از آرایشگاه

ترس کودک از آرایشگاه

سرویس خواب کودک و نوجوان آپادانا

برای راحتی نوزاد ، کودک و نوجوان خود ، همچنین احساس آرامش و تمرکز برای آنها بایستی به کیفیت خواب و دکوراسیون اتاق آنها نیز اهمیت دهید سایت آپادانا کودک (معرفی و خرید سرویس خواب نوزاد ، سرویس خواب کودک ، سرویس خواب نوجوان دخترانه و پسرانه – سرویس سیسمونیتخت خواب نوزاد) شما را در این امر یاری میکند .

 

مطالب مرتبط :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی