ایمنی کودک نوپا در حمام

ایمنی کودک نوپا در حمام

ایمنی کودک نوپا در حمام :مهمترین مسئله در حمام نمودن کودک، ایمنی و مراقبت از کودک در حمام و سالم نگه داشتن کودک نوپا میباشد.هیچ زمان بچه های کوچک و کودک نوپا را حتی برای 1 دقیقه، تنها به حمام نفرستید. در صورتی که زنگ خانه زده شد و می خواهید در را باز نمایید 1 حوله دور کودک پیچیده و او را با خود ببرید. اگر می خواهید که به پایان تماس های تلفنی خود جواب بدهید 1 تلفن سیار به داخل حمام ببرید.
به کودکانمان بیاموزیم در تشت و یا لگن های مخصوص کودکان و نوزادان بنشینند. به کودک بگویید در تمامِ طول استحمام داخل وان حمام بنشیند. شما میبایست این حرف را چندین بار با آرامش تکرار نمایید تا نهایتا نتیجه دهد.

مسائل ایمنی حمام کودکان

امکان دارد خیلی چیزهای خطرناک یا لیز در حمام باشد که اگر ذیل پای کودک برود امکان دارد لیز بخورد. 1 تکه موکت یا حصیر غیرلغزنده را برای جلوگیری از سقوط و افتادن در حمام قرار بدهید.مطمئن بشوید که آب حمام گرم میباشد. در هنگام استحمام نوزاد آب را با مچ دست یا آرنجتان تست نمایید که خیلی داغ نباشد.

کودک نوپا و نوزادان عموما آبی خنک تر از آنچه شما می پسندید را ترجیح می بدهند. برای ایمنی و مراقبت از کودک در حمام ، تشت یا لگن های مخصوص کودکان را با 1 کف پوش پلاستیکی مجهز نمایید. 1 پوشش نرم برای شیر آب هم می تواند سر کودک را از ضربه های دردناک حفظ بکند. به کودک بیاموزید در وان نایستد.

تیغ ها، قیچی ها، سشوار و سایر لوازم از این قبیل را در اتاق خواب والدین و یا در 1 قفسه دور از دسترس کودک نوپا نگهداری نمایید.ایمنی و مراقبت از کودک در حمام را جدی بگیرید. داروها ( لوازم آرایش، محلول های دهان شویه و هر محلول شستشو یا ضدعفونی کننده دیگری که در حمام می گذارید) را دور از دسترس کودک و در 1 محل امن قرار بدهید.

ایمنی کودک نوپا در حمام

ایمنی کودک نوپا در حمام

حمام نمودن ایمن کودک

1 قفل محکم را در ارتفاع بالا بر در حمام نصب نمایید و وقتی که از حمام استفاده نمی نمایید درب آن را قفل نمایید.
ابزار و دستگاه های تیز را از حمام خارج نمایید. بهتر میباشد تیغ ها، قیچی ها، سشوار و سایر لوازم از این قبیل را در اتاق خواب والدین و یا در 1 قفسه دور از دسترس کودک نگهداری نمایید.

داروها (داروهای ضداسید، قرص های آهن، لوازم آرایش، محلول های دهان شویه و هر محلول شستشو یا ضدعفونی کننده دیگری که در حمام می گذارید) را دور از دسترس کودک و در 1 محل امن قرار بدهید.درجه آبگرمکن یا شوفاژ را بالاتر از ۵۰ درجه سانتیگراد قرار ندهید. هرچه دمای آب پایین تر باشد احتمال بروز سوختگی در هنگام استحمام کاهش پیدا میکند.

در صورت برخورد آب جوش یا داغ با بدن کودک تنها 3 ثانیه کافی میباشد تا پوست او به شدت دچار سوختگی شود.همیشه هنگام استحمام اول شیر آب سرد را باز نمایید تا احتمال بروز سوختگی کاهش یابد.1 تکه موکت یا حصیر غیرلغزنده را برای جلوگیری از سقوط و افتادن در حمام قرار بدهید.

نکات پایانی 

هرگز کودک خود را حتی برای 1 دقیقه در حمام تنها نگذارید. در صورتی که زنگ خانه زده شد و می خواهید که در را باز نمایید 1 حوله دور کودک پیچیده و او را با خود ببرید. اگر می خواهید که به پایان تماس های تلفنی خود جواب بدهید 1 تلفن سیار به داخل حمام ببرید.به کودک خود یاد دهید که در تمامِ طول استحمام داخل وان حمام بنشیند. شما میبایست این حرف را چندین بار با آرامش تکرار نمایید تا نهایتا نتیجه دهد.

سرویس خواب کودک و نوجوان آپادانا

برای راحتی نوزاد ، کودک و نوجوان خود ، همچنین احساس آرامش و تمرکز برای آنها بایستی به کیفیت خواب و دکوراسیون اتاق آنها نیز اهمیت دهید سایت آپادانا کودک (معرفی و خرید سرویس خواب نوزاد ، سرویس خواب کودک ، سرویس خواب نوجوان دخترانه و پسرانه – سرویس سیسمونیتخت خواب نوزاد) شما را در این امر یاری میکند .

 

مطالب مرتبط :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی