ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان : یک نخ کاموای بلند را از یک سمت دیوار به سمت دیگر آویزان کنید. از قبل، چند تکه کاغذ رنگی یا مقوا را به شکل قلب، ستاره، دایره، ابر و … ببُرید. آن ها را بین بچه ها تقسیم کنید و از آن ها بخواهید آن ها را با رنگ ، اکلیل، یا وسایل دیگری که در اختیار دارید رنگ و تزئین کنند.وقتی کارشان تمام شد، آن ها را از نخ کاموا آویزان کنید. این کاردستی تزئین زیبایی برای جشن تولد کودکتان می شود.

نمایش عروسکی

یک داستان معروف را برای بچه ها تعریف کنید. از دو یا سه نفر آن ها بخواهید در حین اینکه شما داستان را تعریف می کنید، آن را پشت میز با عروسک های نمایشی اجرا کنند. بقیه بچه ها هم نمایش را تماشا می کنند. این بازی برای خلاقیت کودکان بسیار مناسب و جالب است.

گل سر

چند عدد تِل یا سنجاق سر ساده تهیه کنید. به دختر بچه ها چسب، گل های کوچک، دگمه، مهره رنگی یا روبان بدهید تا هر کدام از آن ها را با سلیقه خودشان تزئین کنند (از چسب ایمن استفاده کنید). بچه ها می توانند آن ها را به موهایشان بزنند و به عنوان هدیه تولد با خود به خانه ببرند.پسرها هم می توانند کلاه های تولد ساده را با مهره ها و دکمه های رنگی یا زرورق تزئین کنند.

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان


اسباب بازی های مخفی

یک ظرف بزرگ را پر از شن بهداشتی و یا لوبیا کنید. عروسک های پلاستیکی کوچک را در ظرف بیندازید و با شن مخلوط کنید تا مخفی شوند. بجه ها می توانند سر ظرف بیایند و دنبال آن ها بگردند.


والیبالِ بادکنکی

بچه ها عاشق این بازی می شوند. آن ها با این بازی تعادل و هماهنگی را هم می آموزند. ۲ تا از آنها ۲ سر طناب را نگه دارند تا تور والیبال درست شود. بقیه بچه ها بازیکنان تیم هستند. تیم اول بادکنک را پرتاب می کند تا از طناب رد شود. تیم دیگر نباید بگذارد بادکنک در زمین آن ها بیفتد و توپ را پرتاب کند. می توانید بچه ها را از موقعیت بازیکن به تور جابجا کنید تا هیجان بازی بیشتر شود.

تزئین کیک

تعدادی کیک یزدی، اسپری خامه و اسمارتیز بخرید. کیک ها را بین بچه ها تقسیم کنید. و خامه و اسمارتیز را در اختیارشان بگذارید تا با سلیقه خودشان کیک ها را تزئین کنند.

پخت پیتزا
بچه ها را به دو گروه تقسیم کنید. به هر گروه یک خمیر آماده ی پیتزا بدهید. چاقوهای پلاستیکی و بشقاب های پلاستیکی داشته باشید. می توانید سبزیجات را به آن ها بدهید تا خرد کنند. آنها را راهنمایی کنید حالا سس بریزید، بعد سبزیجات و بعد پنیر. در نهایت پیتزا ها را در فر بگزارید و برایشان سرو کنید.

مینی بسکتبال

یک سبد بزرگ را با فاصله ی مناسبی از بچه ها بگذارید. چند عدد توپ پلاستیکی به آن ها بدهید. ازشان بخواهید در صف بایستند و به نوبت توپ را در سبد پرتاب کنند.

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان

ایده های هیجان انگیز برای جشن تولد کودکان

جایزه سورپرایز

قبل از اینکه بادکنک های جشن را باد کنید، یک تکه کوچک کاغذ که رویش یک عدد نوشته اید را داخل هر بادکنک بیندازید، و بعد بادشان کنید. وقتی جشن رو به اتمام بود، از هر کودک بخواهید یک بادکنک را بترکاند و عدد داخل آن را ببیند. از پیش، برای هر عدد یک جایزه در نظر بگیرید. و به هر نفر جایزه مرتبط با عددش را بدهید.

مطالب مرتبط :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی