انتخاب سرویس خواب نوزاد

انتخاب سرویس خواب نوزاد

 انتخاب سرویس خواب نوزاد : امروزه با وجود انواع سبک ها و گزینه های موجود ، انتخاب سرویس خواب نوزاد متناسب برای کودک شما می تواند 1 کار سخت باشد . وقتی که محدوده هزینه خود را تعیین می نمایید و تصمیم می گیرید که کدام ویژگی تخت کودک برای شما مهم تر میباشد .

راههای انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

میتوانید جستجوی تخت کودک متناسب را شروع نمایید .برای یاری به شما در این راه ، ما راهنمای نهایی خرید سرویس خواب نوزادی را با همه چیزهایی که میبایست در مورد ویژگی ها ، سبک ها و طرحهای ایمنی تخت نوزاد بدانید ، درست کردن کرده ایم .

ایمنی تخت نوزاد

هر تختخواب جدیدی که خریداری می نمایید میبایست حداقل شرایط استاندارد را داشته باشند . بنابراین ، همیشه ایده خوبی میباشد که پیش از خرید سیسمونی ، خود را با آخرین استانداردهای ایمنی تخت نوزادی آشنا نمایید.

گفته میشود ، مادامی که سرویس خواب نوزاد خود را مطابق دستورالعمل سازنده مونتاژ کرده و از آن به درستی استفاده نمایید ، حتی کم قیمت ترین تخت کودک هم میبایست برای کودک ایمن باشد . حتما میبایست به این مسائل توجه کامل را گونه بدهید .

انتخاب سرویس خواب نوزاد

انتخاب سرویس خواب نوزاد

سبک تخت نوزاد

از آن جا که تخت نوزادی شما قطعه اصلی اتاق خواب فرزند شماست . پیدا نمودن سبک و رنگ متناسب می تواند در اول کمی دشوار به پیشنهاد برسد . به ویژه با گزینه های زیادی که در بازار وجود دارد که میتوانید از بین آنان برگزینید.

خوشبختانه ، تقریباً در هر نقطه قیمتی تعدادی گزینه تخت کودک ایمن و جذاب وجود دارد . در این جا نگاهی دقیق تر به گزینه های موجود می اندازیم . پس از تعیین بودجه ، میتوانید جستجوی خود را محدود نمایید .

 

 

تختخواب نوزادی استاندارد

اگر به دنبال 1 تختخواب معمولی با اندازه کامل و بدون زنگ و سوت فراوان هستید . میبایست به دنبال 1 تخت خواب استاندارد باشید . تخت خواب های معمولی ، اساسی ترین گزینه تخت خواب موجود و معمولا کم قیمت ترین آن ها هستند .برخی از والدین تخت های معمولی را به تخت های نوزادی های قابل تبدیل یا تخت های مخصوص ترجیح می بدهند ، زیرا آنان مبلمان مخصوص نوزاد را یار دارند.

در برخی موارد ، آنان قصد دارند چند فرزند داشته باشند و قصد دارند دوباره از تخت کودک برای فرزند بعدی استفاده کنند . بنابراین 1 تخت خواب استاندارد اقتصادی ترین انتخاب میباشد .

مزایای سرویس خواب نوزاد :

والدین علاقه مند به تخت خواب گرد به احتمال فراوان به ویژگی های زیبایی آن توجه می کنند .علاوه بر این ، در مقایسه با تختخواب های معمولی ، بسیاری از تختخواب های گرد دارای اندازه کلی کوچکتری هستند . بدون اینکه فضای زیادی را اشغال کنند .نبود گوشه ها گزینه های چیدمان اتاق نوزاد را زیاد میکند . به والدین اجازه میدهد تا در مورد چیدمان تختخواب خارج از جعبه فکر کنند.
تخت خواب های معمولی و مستطیلی معمولاً به دیوار کشیده میشوند و دسترسی آنان فقط از 1 طرف امکان پذیر میباشد. ولی تخت نوزاد گرد را میتوان بصورت تزئینی در وسط اتاق قرار داد و دسترسی آسان را از هر طرف امکان پذیر نمود .هم چنین ، والدین تمایل دارند از پیشنهاد ایمنی از نبود گوشه های تیز تشکر کنند.برخی از گزینه های تختخواب گرد (محدود) قابل تبدیل هم وجود دارد.

معایب سرویس خواب نوزاد :

گزینه های تختخواب گرد به اندازه تخت خواب های مستطیلی رایج نیست.منحصر به فرد بودن آنان اغلب با برچسب هزینه بالاتری همراه میباشد.پیدا نمودن انواع تشک های متناسب برای آن زیاد دشوارتر از تشک های تخت خواب معمولی و مستطیلی میباشد .هنگام خرید گهواره های گرد ، والدین میبایست به تناسب تشک توجه زیادی داشته باشند.
به احتمال زیاد این تختخواب ها دارای تشک های سفارشی هستند . صحیح همچون تخت های نوزاد مستطیلی ، تشک تخت نوزاد گرد میبایست محکم در برابر همه ریل های کناری تخت خواب قرار گیرد.این مهم میباشد تا اطمینان حاصل شود که هیچ شکاف یا فضایی وجود ندارد که نوزادان بین تشک و کناره تخت نوزاد به دام بیفتند.

انتخاب سرویس خواب نوزاد

انتخاب سرویس خواب نوزاد

 

 

تخت خواب های نوزاد قابل تبدیل

شاید محبوب ترین تخت خواب در بازار تخت خواب شونده باشد. تخت خواب های قابل تبدیل برای بسیاری از خریداران جذاب هستند ، زیرا آنان به تخت های نوجوان یا بزرگسال تبدیل میشوند .تختخواب هایی با عنوان 2 منظوره به این معنی میباشد که آنان 2 هدف دارند و آنهایی که 3 منظوره مشخص شده اند دارای 3 هدف هستند .

به عنوان مثال ، تخت 3 منظوره امکان دارد به عنوان 1 تخت کودک با گزینه ای برای تبدیل به تخت کودک نوپا و بعدا بعداً به تخت بزرگسالان آغاز شود . در حالی که برخی از والدین این گزینه را یار دارند که بتوانند تخت کودک خود را با بزرگ شدن فرزندشان به تخت نوجوان تبدیل کنند . ولی برای برخی دیگر قیمت اضافی ارزش آن را ندارد .

به علاوه ، اگر آنان قصد دارند فرزندان بیشتری داشته باشند ، میبایست 1 تخت کودک دوم برای فرزند بعدی خود خریداری کنند . هم چنین ، از خود بپرسید که آیا شما واقعا تخت نوزاد را تبدیل می نمایید یا آیا از تخت کودک برای خواهر و برادر استفاده می نمایید ، و 1 تخت نوزاد جداگانه می خرید یا خیر ؟بسیاری از کودکان نوپا می توانند مستقیماً به 1 تخت 2 نفره بروند ، بنابراین شما هم میتوانید از این مرحله صرفه جویی نمایید .

مزایای تخت نوزادی قابل تبدیل :

تخت های نوزاد چند منظوره شامل ویژگی های متصل همچون دراور و یا میزهای تعویض میباشد. گزینه های مختلفی با قفسه بندی یا کشو مختلف وجود دارد.

معایب: یکی از نگرانی های اصلی تختخواب های چند منظوره این میباشد که اگر کودک بالا بیاید و روی کمد یا سطح میز تعویض بشیند ، به زمین بیفتد . برخی از نوزادان کوهنورد طبیعی هستند و می توانند به راحتی از همه چیز بالا روند .فضای ذخیره سازی موجود آن اغلب برای همه لباس های نوزاد کافی نیست .

بنابراین به کمد یا دراور دیگر احتیاج دارید . و با وجود اندازه زیاد فراوان تخت خواب چند منظوره ، این امر می تواند تأثیر زیادی بر فضای اتاق خواب داشته باشد .

 

به دنبال چه چیزی باشید:

والدین میخواهند با دقت اندازه گیری کنند ، زیرا این گهواره ها بزرگترین گزینه ها هستند. گزینه های مختلف قفسه بندی را در پیشنهاد بگیرید و به دنبال کمبوهایی با کشوهای ذیل تخت و هم چنین کابینت جانبی باشید تا از گزینه های ذخیره سازی نهایت استفاده را ببرید.

انتخاب سرویس خواب نوزاد

انتخاب سرویس خواب نوزاد

نکته ها ایمنی اولیه

وقتی که تخت خواب رویایی خود ، ملافه متناسب ، سیسمونی نوزاد و موارد دیگر را پیدا کردید . لطفاً این دستورالعمل های ایمنی اضافی گهواره را انجام بدهیدنوزاد خود را در 1 تخت خواب با تشک سفت و محکم به پشت او بگذاریدهمراه کودک بالش ، لحاف ، اسباب بازی های پر شده همچون بالش یا بالشتک در گهواره قرار ندهید.

به جای پتو از رخت خواب استفاده نمایید. اگر از 1 پتو استفاده می نمایید ، آن را در اطراف تشک بچسبانید.

مطالب مرتبط :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی