انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد:گهواره، تخت خواب، کمد، پتو و لحاف، دراور و … از سری کالا های 1 سرویس خواب برای نوزاد می باشد. هم چنین می توان ست لحاف، تشک و بالش را برای سرویس خواب نوزاد قرار داد.

مهم‌ ترین نکته‌ برای سرویس خواب نوزاد انتخاب وسایلی میباشد که از الیاف ضد حساسیت و با لطافت بوده تا راحتی و آسایش را برای شما و فرزند دلبندتان فراهم بکند. زیرا پوست نوزادان لطیف و حساس میباشد و براحتی در معرض آسیب قرار می گیرد.

چگونه یک سرویس خواب نوزاد  انتخاب کنیم ؟

در رابطه با خرید محصول مورد پیشنهاد در سرویس خواب نوزاد میبایست دوام و کیفیت را هم مدنظر قراردهید تا بتوانید راحتی و امنیت را برای نوزاد خود فراهم نمایید. اول برای انتخاب سرویس خواب نوزاد میبایست 1 بررسی کلی بکنید تا از خرید خود مطمئن بشوید.

آیا تنها زیبایی معیار انتخاب شماست؟یا فقط کیفیت و دوام آن برایتان مهم است؟

طبق اطلاعاتی که گفته شد میبایست بتوانید سرویس خواب نوزاد خود را بر اساس معیارهایی همچون اندازه، ابعاد، ارتفاع، قابلیت تنظیم شدن، ست و رنگبندی آن با سایر دکوراسیون اتاق نوزادتان دوام و کیفیت و … انتخاب کنید.(انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد:)

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

کالاهای مورد نیاز در 1 سرویس خواب نوزاد

تخت نوزاد
کمد نوزاد
دراور نوزاد
ویترین و مکان عروسکی
شلف دیواری
تخت نوزاد

معمولاً می‌توان گفت که استفاده از تخت خواب نوزاد در ابتدای تولد فرزند شما تا ماه‌های ابتدا آن چندان بکار نمی‌آید و شما می‌توانید فرزند خود را تا 2 یا سه‌ماهگی خود بر روی گهواره و یا در کنار خود قرار بدهید. به همین دلیل هم می‌توان تخت خواب نوزاد را در ماه‌های بعد مورداستفاده قرار داد.

انتخاب 1 تخت نوزاد استاندارد و با کیفیت برای اتاق نوزاد یکی از دغدغه هاییست که والدین را سردرگم می کند. از آنجاییکه نوزاد بیش زمان خود را در خواب بسر میبرد بنابراین خرید 1 تخت نوزاد استاندارد می تواند به خواب راحت نوزاد یاری بکند.

 

1- تخت نوزاد استاندارد

تخت نوزاد استاندارد تختی است که ازتمامی جهات چه بالا، پایین، چپ و راست دارای میله است و شکل ساده ‌ای دارد. هم چنین در اشکال‌ و طرح‌ های گوناگون عرضه می گردد.(انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد)

2- تخت نوزاد قابل تغییر

همانطور که از نام این مدل پیداست این تخت با طراحی فوق العاده اش مناسب با رشد کودک به تخت معمولی و یا مبل قابلیت تغییر دارد. تخت نوزاد قابل تغییر معمولاً دارای طراحی ساده‌ هستند.(انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد)

3- تخت نوزاد چرخ دار

تخت نوزاد چرخ دار قابلیت حمل تخت را به هر جایی از اتاق یا منزل دارد. هرچند میبایست اندازه ایی متناسب برای عبور از چهارچوب در داشته باشد. این تخت براحتی با هل دادن منتقل می شود. با قفل ‌کردن چرخ‌ها، آن را در جای انتخابی ثابت نگه دارید.هنگام خرید تخت نوزاد چرخ دار به کیفیت چرخ‌ های تخت توجه نمایید تا به سطوح زمین و فرش و … آسیب نزند.

 

4- تخت نوزاد مسافرتی

این مدل تخت براحتی در صندوق ماشین یا کیف کوچک جای می‌گیرد. این تخت سبک‌ بوده و از الیاف تور و آلومینیوم تولید می ‌شود. هرچند احتمال آسیب و پارگی آن فراوان میباشد. برای استفاده دائمی متناسب نمیباشد.(انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد)

5- تخت نوزاد چند منظوره

تخت چند منظوره تختی میباشد که در طراحی آن میز تعویض پوشک و کمدها از بخش‌ هایی که به تخت متصل می‌شوند.(انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد)

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

6- تخت نوزاد دایره ای شکل

تخت نوزاد دایره شکل با طراحی و شکل دایره ای، آن را نسب به سایر تخت ها متفاوت تبدیل کرده میباشد. این تخت به تشک و پتوی دایره احتیاج دارد. این سرویس خواب، هزینه بالاتری نسبت به مدل‌ های استاندارد دارد.

نکته ها خرید تخت نوزاد
سایز و اندازه تخت خواب
ارتفاع و قابلیت تنظیم
پایداری
لوازم تزئیناتی
ست ملحفه و تشک
چرخ‌ های متحرک
سرویس خواب بچه
رنگ

برای سرویس خواب بچه سایز استانداردی را میبایست در پیشنهاد بگیرید. رنگ سرویس خواب بچه از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. هم چنین انتخاب رنگ برای هر جنسی می تواند متفاوت باشد.از برترین و زیباترین رنگها برای انتخاب سرویس خواب بچه رنگ سفید یا استخوانی میباشد. باتوجه به رنگ های مکمل برای انتخاب اتاق کودک می توانید از رنگ های:

زرد و صورتی و سبز و … برای کودکان دختر و ابی و طوسی و قرمز و … برای کودکان پسر مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انتخاب دورنگ مکمل هم از جمله رنگ های پرطرفدار در سرویس خواب بچه محسوب میشوند.

کیفیت و دوام

از آنجاییکه که سرویس خواب بچه را ظریف و فانتزی میسازند نبایستی ظاهر قشنگ و فانتزی آن شما را گول بزند. پیچ و بست های سرویس خواب بچه هم میبایست بررسی شوند. از این رو دوام و استحکام جنس آن ها هم زیاد اهمیت دارد.

چرخ دار بودن

قابلیت مکان به جایی از برترین مزییت های 1 سرویس خواب بچه میباشد. چرخدار بودن و قابلیت جابجایی وسایل سرویس آسایش و راحتی را برای کودک و مادر به ارمغان می آورد.

ارتفاع

قابلیت تنظیم ارتفاع آسایش و راحتی را برای مادر به ارمغان می آورد. زیرا زمانیکه ضروری به کم نمودن ارتفاع تختخواب هست، یا با گذشت وقت ارتفاع تخت را کم میکنید، در نتیجه امنیت و ایمنی را برای کودک فراهم می کند.

 

جنس پارچه ها

هنگام خرید سرویس خواب نوزاد جنس پارچه ها را در پیشنهاد بگیرید بلکه پارچه ها میبایست ضد حساسیت باشند. ملحفه ها رویه ها و تشک ها و بالشت های نوزاد میبایست نرم و لطیف باشند.

برند های شناخته شده

از سری شرکتهای خارجی که در تولید سرویس خواب نوزاد که برترین و بادوام ترین و باکیفیت ترین سرویس خواب را عرضه می کنند میتوان به Eden Baby، Million Dollar Baby Classic، Baby Appleseed و شرکتهای کشور خودمان به ساحل چوب، سرویس خواب نوزاد چیلک، سرویس خواب نوزاد مادرلند، سرویس خواب نوزاد بامبینو، سرویس خواب نوزاد یاسمین، سرویس خواب نوزاد نوجوان قطار و … اشاره نمود.

سرویس خواب دختر

در انتخاب سرویس خواب نوزاد دختر بهتر میباشد از رنگ‌هایی مثل صورتی، سرخ ابی، بنفش، قرمز و … همراه با رنگ سفید انتخاب نمود. سرویس خواب دختران اکثرا توناژ سفید دارند که با رنگ‌های گرم و خوشحال ترکیب می ‌شوند.

سرویس خواب پسر

در انتخاب سرویس خواب پسران هم بیش از رنگ های سفید و آبی استفاده می شود. ترکیب رنگ هایی از جمله سفید و سبز، سفید و قهوه ‌ای تیره، سفید و قهوه‌ ای روشن و … هم میتواند متناسب انتخاب سرویس خواب پسران باشد.

هزینه سرویس خواب نوزاد

سرویس خواب نوزاد به صرفه ترین نوع خرید برای لوازم اتاق سیسمونی میباشد. اکثر برندها، ست کامل و زیبایی در سبد فروش خود دارند که از لحاظ کارایی و کیفیت و هزینه به بازار عرضه کرده میباشد.

در این میان محصول های نی نی بابا، رنگ بندی قشنگ و طراحی متناسب و استاندارد از ویژگی های برجسته و چشم گیر سرویس خواب های نوزاد است. میتوان طرح و رنگ و هزینه انواع سرویس خواب های نوزاد را از سایتهای اینترنتی معتبر قیاس نمود و اقدام به خرید کرد.

جمع بندی

در این مقاله شما با مهم ‌ترین ویژگی‌های ضروری برای انتخاب 1 سرویس خواب نوزاد آشنا شدید. در ادامه ی مطلب هم اموختیم که وسایل سرویس خواب نوزاد شامل مواردی از جمله دراور و کمد، پا تختی، آیینه ویترین و … هم می باشد.

از آنجایی که سرویس خواب نوزاد تنوع بالایی دارد هنگام خرید سرویس خواب نوزاد میبایست نکته ها مهم انتخاب خرید را با دقت مطالعه نمایید تا بتوانید برترین و با کیفیت ترین سیسمونی را داشته باشید.

تختخواب نوزاد همانند تخت بزرگسالان با این تفاوت که ابعاد کوچکتری نسبت به آن دارد. هم چنین دارای میله هایی در دورتا دور تخت باعث امنیت و محافظت از کودک را دارد. تخت نوزاد معمولا تا 2 سالگی نوزاد قابل استفاده است.

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

انتخاب بهترین سرویس خواب نوزاد

خرید تخت نوزاد با هزینه مناسب:

اگر به دنبال خرید تخت نوزاد با هزینه متناسب هستید میتوانید سرویس خواب نوزاد ملامینه (نئوپان) را برگزینید.بصورت کلی کیفیت ملامینه از ام دی اف ضعیف تر میباشد ولی به این معنی نیست که با خرید سرویس خواب نوزاد ملامینه پول خود را دور ریخته اید .ملامینه ی پویا یکی از برترین ملامینه های موجود در بازار میباشد که شما با 1 مقایسه ساده متوجه این موضوع می بشوید که کیفیت آن دست کمی از ام دی اف هم ندارد.

 خرید سرویس خواب ازفروشگاه آپادانا

آپادانا به عنوان یک برند برتر در زمینه طراحی و ساخت انواع سرویس خواب، سالیان سال می باشد که محصول های باکیفیتی را به مشتریان خود ارائه می کند. شما می توانید با بررسی مدل های مختلف سرویس خواب های برند مبلیران، با دنیای متنوعی از انواع سرویس خواب آشنا شوید و در نهایت هم به بهترین و مناسب ترین گزینه دست یابید.
یکی از مهم ترین ویژگی های این برند آن می باشد که قیمت سرویس خواب موجود در محصولاتشان، تنوع بالایی دارد و با برخورداری از کیفیت فراوان مناسب، امکان آن را برای شما فراهم می کند تا با خرید سرویس خواب سالیان سال، آن هم با ضمانت و گارانتی، از سرویس خواب خود استفاده نمایید.

مطالب مرتبط :

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی