استقبال از فرزند برای برگشت از مدرسه

استقبال از فرزند برای برگشت از مدرسه

استقبال از فرزند برای برگشت از مدرسه :اگر یار دارید با فرزند خود ارتباط برقرار نمایید و بعد از مدرسه والدین ایده آلی برای فرزند خود باشید میبایست بدانید متناسب ترین سوالاتی که می توانید از آنان بپرسید کدامند؟

سوالاتی که میبایست از فرزند دانش آموز خود بپرسید

روابط با کودکان در سن مدرسه امکان دارد تغییر بکند و دنیای آنان بزرگتر شود. امکان دارد فرزندتان به اندازه گذشته پایان اتفاقات 1 روز مدرسه را به شما نگوید. ولی او میبایست بداند که شما کنارش هستید و به حرف هایش گوش می بدهید.

برای حفظ ارتباط تنگاتنگتان با فرزند پس از بازگشت او از مدرسه سوالاتی بپرسید، با پرسیدن این سوالات از اتفاقاتی که برایش در مدرسه قبل آمده باخبر می بشوید و او را تشویق به صحبت نمودن خواهید نمود. در ادامه این بخش از نمناک شش سوالی که والدین میبایست بعد از مدرسه از فرزندشان بپرسند، آورده ایم.

پرسش اول:امروز چه چیز بامزه و خنده‌داری در مدرسه برات اتفاق افتاد؟
این پرسش سبب برقراری 1 ارتباط متعادل و زیاد نزدیک با فرزندتان می‌شود،شما با پرسیدن این پرسش و تعریف نمودن اتفاق های بامزه بوسیله او غیر مستقیم می فهمانید که مدرسه جای بدی نیست و سبب می بشوید او اتفاقات بامزه را که با دوستان و معلمش داشته به یادآورده و بازگو نماید و با هم لحظات شادی را داشته باشید.

پرسش دوم:امروز چه کار مفیدی در مدرسه انجام دادی؟ چه کمکی به دوستات کردی؟
با این پرسش به فرزندتان می فهمانید که مدرسه تنها جای تعلیم نیست بلکه تربیت نقش اساسی دارد. او با این پرسش شما یاد می گیرد که یاری نمودن به دیگران پسندیده میباشد و میبایست در مدرسه و مکان‌های اجتماعی هم به دیگران یاری بکند.

استقبال از فرزند برای برگشت از مدرسه

استقبال از فرزند برای برگشت از مدرسه

پرسش سوم:امروز چه چیزهایی در مدرسه یاد گرفتی که به من هم یاد بدهی؟
اکثر بچه‌ها از این پرسش لذت بسیاری می‌برند و احساس می کنند که چیزهایی بلدند که شما نمیدانید. این پرسش 9 تنها حس پسندیده و ارزشمندی و لیاقت را به فرزندتان القا میکند بلکه به فرزند شما یاری می‌کند که کل روزمرگی خود را به خاطر بیاورد و چیزهایی که یاد گرفته میباشد را دوباره مرور بکند.

پرسش چهارم:امروز در مدرسه چه بازی جدیدی انجام دادی که یار داری در خانه با همدیگه بازی کنیم؟
بچه ها یار دارند که بازی هایشان در مدرسه را با پدر و مادرشان انجام بدهند، این پرسش سبب میشود او در مدرسه به یادگیری بازی ها علاقمند شود چرا که در خانه آن را اجرا خواهد نمود، تعامل اجتماعی داشته و حس زیاد خوبی می‌گیرد و در سرگرمی مهارت‌های زیاد زیادی پیدا می‌کند.

بازی با کودک

شما با این پرسش متوجه می بشوید که آیا فرزند شما از خوراکی، میان وعده و… راضی بوده میباشد و یا خیر؟ این که بدانید فرزند شما چه چیزی یار دارد و یا چه چیزی یار ندارد می‌تواند یاری کننده باشد و او را به رفتن به مدرسه تشویق بیشتری کند. به او بگویید چه چیزی برای فردا یار دارد زیرا امکان دارد چیزی را در دست همکلاسی هایش دیده و مایل به امتحان آن باشد.

پرسش ششم:چه چیزی تو رو غمگین و عصبی کرده است؟

از فرزندتان درمورد ناراحتی و خشمگین شدنش در مدرسه بپرسید و علت را کشف نمایید، شما میتوانید با راهکارهایی که به او رائه می نمایید و یا دخالت مستقیم خودتان مشکلات را حل نمایید تا فرزندتان با آرامش به مدرسه برود.

سرویس خواب کودک و نوجوان آپادانا

برای راحتی نوزاد ، کودک و نوجوان خود ، همچنین احساس آرامش و تمرکز برای آنها بایستی به کیفیت خواب و دکوراسیون اتاق آنها نیز اهمیت دهید سایت آپادانا کودک (معرفی و خرید سرویس خواب نوزاد ، سرویس خواب کودک ، سرویس خواب نوجوان دخترانه و پسرانه – سرویس سیسمونیتخت خواب نوزاد) شما را در این امر یاری میکند.

 

مطالب مرتبط:

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  زمینه‌های نمایش داده شده را انتخاب نمایید. بقیه مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد ترتیب، بکشید و رها کنید.
  • تصویر
  • شناسۀ محصول
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • دسترسی
  • افزودن به سبد خرید
  • توضیحات
  • محتوا
  • وزن
  • اندازه
  • اطلاعات اضافی
  برای مخفی‌کردن نوار مقایسه، بیرون را کلیک نمایید
  مقایسه

  منو اصلی